Matchbook romance končí!!!

13. března 2007 v 20:05 | verča |  Music
matchbookromance_pr2.jpgMatchbook Romancepůsobí na pop-punkové scéně už skoro deset let a za tu dobu si získali velkou základnu fanoušků i uznání kritiků, především za loňský počin "Voices". Před pár měsíci od nich však odešel kytarista Judas DePaolo a ačkoli tehdy kapela fanoušky ujišťovala, že se rozhodně skončit nechystá, dnes přichází zpráva, kterou možná leckdo čekal.


"Drazí fanoušci a kamarádi,

Dnes je smutnej den. Právě dnes jsme se totiž rozhodli rozejít a dát si zatím blíž neurčenou pauzu. Rozhodně to není snadný rozhodnutí, trvalo to měsíce, než jsme vůbec něco takovýho dokázali vyslovit. Je to rozhodnutí, o kterým jsme si mysleli, že ho nikdy nebudeme muset dělat, ale zároveň v tuhle chvíli nejlíp zapadá do naší situace.

Budou nám chybět všichni fanoušci a kámoši, který jsme získali během tohoto velkýho dobrodružství. Všem vám moc děkujeme za to, že jste tak skvěle přijali to, co my začali, a že se nám od vás dostalo tolik pozornosti. Milujeme všechny vaše příběhy, jak jste cestovali přes celej stát jen proto, abyste nás viděli na živo, zrovna tak jako spousty těch ručně dělanejch dárečků, který jste nám dávali. Nikdy na vás nezapomeneme a doufáme, že ani hudba Matchbook Romance nebude zapomenuta.

Dnešek je rozhodně smutnej, zároveň je na něm ale přece něco dobrýho. Tohle je naše šance odejít na vrcholu a zjistit, co dál na nás ve světě čeká. Doufáme, že to všichni pochopíte a že se budete těšit, až o nás zase uslyšíte.

Matchbook Romance"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sisika sisika | 8. dubna 2007 v 0:21 | Reagovat

no to snad neeeeeee=´´(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama