Únor 2007

Zajímavý

26. února 2007 v 18:32 | verča |  Ostatní věcičky
Obrázek “http://www.draci.info/users/sbirka/sbirka311_17022007163745_497.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Míši blog

24. února 2007 v 18:27 | verča |  Spřátelený blogy


Míši blog

Tak tohle je moc pěknej blog určitě ho navštivte
Najdete tam Ztracený,Lostprophets,My chemical romance atd.........

Sex Pistols

23. února 2007 v 18:44 | verča |  Sex Pistols
Obrázek “http://pirata.tk/images/sex-pistols.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Sex Pistols byla kultovní a velice vlivná anglická punková kapela založená v Londýně v roce 1975. Kapelu původně tvořili zpěvák Johnny Rotten, kytarista Steve Jones, bubeník Paul Cook a baskytarista Glen Matlock. Matlock z kapely odešel v roce 1977 a nahradil jej Sid Vicious. Ačkoliv kapela existovala pouze tři roky, vydala čtyři singly a natočila jedno studiové album > BBC je označila za "nejlepší anglickou punkovou kapelu". Sex Pistols jsou často označováni jako inciátoři punkového hnutí ve Velké Británii a prvního generačního rozdílu uvnitř rock n' rollu.
Sex Pistols se objevili jako odpověď na to, co bylo považováno za neškodný progressive rock a pop music poloviny 70. let. Kapela vyvolala během své krátké kariéry mnoho kontroverzí, které upoutaly Anglii, ale často zastínily jejich hudbu. Jejich vystoupení neustále čelily problémům s úřady a často končily pohromami a výtržnostmi. Singl God Save the Queen z roku 1977, který byl vydán tak, aby kolidoval s 25. výročí Alžběty II. na britském trůně, je často považován za útok na Britskou monarchii a britský nacionalismus
Kapela se rozpadla v roce 1978 uprostřed bouřlivého turné v Spojených státech, ale v roce 1996 se opět sjednotila pro turné "Filthy Lucre", později i pro turné v letech 2002 a 2003. Dne 24. února 2006 byli Sex Pistols slavnostně uvedeni do Rock and Roll Hall of Fame, ale ceremoniálu se odmítli zúčastnit a muzeum nazvali "močí ve víně".

Valentýn

14. února 2007 v 21:15 | verča |  Diary
Fuj nesnášim Valentýn :-!...........Trapnej americkej komerční tah fakt skvělej způsob jak vytáhnout z lidí prachy...........nj američani přece musej bejt vždycky originální ty tam maj taky svátek každej den taky proto sou tak prachatý sem si tedko vzpomela na toho chlapa jak si kupuje dárky a dává si je sám sobě každej den tak když na to má prachy tak proč ne ale stejně je to magor :D nj tak pa a užijte si ten trapnej svátek :-!

Nový song Funeral for a friend na stáhnutí

14. února 2007 v 8:26 | verča |  Music
Můžete si stáhnout nový song Out of Reach od Funeral For A Friend. Tato skladba pochází z připravovaného alba "Tales Don't Tell Themselves", které by mělo vyjít v květnu tohoto roku. Ke stažení je také potřeba se zaregistrovat na mailing list kapely.

Pictures - Ian Watkins

9. února 2007 v 8:35 | verča |  Lostprophets

Ozzfest zadarmo

7. února 2007 v 13:04 | verča |  Music
Lehce šokující informace se objevila na stránkách rockového festivalu Ozzfest, který se koná pod záštitou legendárního Ozzyho Osbourna. Vstup na tuto americkou monstrakci má být úplně zdarma.
Zpráva zní neuvěřitelně a vyvolává určitá podezření. Sharon Osbournová, která ve skutečnosti řídí celou akci (Ozzy je spíše maskot), říká, že ceny neustále stoupají a kdyby festival pokračoval stejným způsobem jako doteď, neměli by letos jinou možnost než opět zdražit. "Chceme, aby si mladí mohli dovolit přijít a užít si to," tvrdí altruisticky Osbournová.
Přemýšlivější fanoušci ale tuší, že tady něco není v pořádku. Proč by někdo pouštěl lidi na velký festival zadarmo a kdo bude platit kapely, pronájmy a ochranku? Finta je v tom, že na koncerty nebude moci úplně každý. Zájemci musí jít na internetové stránky Ozzfestu a vyhledat tam odkazy, které je přesměrují na stránky sponzorů a teprve tam si za určitých podmínek (pravděpodobně budete muset udat své osobní údaje, email a podobně) zajistit vstup.
Druhý problém je, že na Ozzfestu nevystupují kromě Ozzyho Osbourna skutečné hvězdy, ale spíše "metalové kapely, o kterých jste nikdy neslyšeli", jak vtipně poznamenal jeden diskutér na serveru časopisu RollingStone. Přesto je to zajímavý projekt a možná inspirace pro české agentury.

"Nové album BFMV bude tvrdé jako sračka"

7. února 2007 v 13:03 | verča |  Music
Úspěšná kapela Bullet For My Valentine nedávno vstoupila do studia v Texasu, kde pilně připravuje svou druhou řadovou nahrávku. Producentem desky se stal ostřílený Colin Richardson (MACHINE HEAD, FEAR FACTORY, NAPALM DEATH) a vyjít by měla v druhé polovině tohoto roku.

Michael Paget (kytarista) k přípravám alba řekl: "Moose (bubeník Michael 'Moose' Thomas) právě dokončil osm písní z nové desky. Kámo, zní to tvrdě! S kytarami bychom měli začít někdy začátkem příštího týdne. Už se nemůžu dočkat! Toto nové album bude tvrdé jako sračka - lepší, silnější bicí pasáže, metalovější riffy, perfektní sóla (bude jich hodně), skvělá baskytarová linka! Jsem pekelně nadšený!!"
Debutové desky skupiny Bullet For My Valentine, nazvané "The Poison", se v USA prodalo od února loňského roku přes 190,000 kusů.

Anti-Flag bojují proti masu

7. února 2007 v 13:02 | verča |  Music
anti-flag_pr1.jpgAnti-Flag, kteří jsou již známí svými vyhraněnými názory na společenské dění, se nejnověji spojili s PETA2 (organizací bojující za práva zvířat), aby společně propagovali myšlenky vegetariáství.

Pro Peta2 tak natočili záběry s názvem "Maso je vražda", ve kterém vysvětlují své názory a myšlenky. "Dnes je mnohem jednodušší být vegetariánem nebo veganem, než kdykoliv dřív," říká mimojiné kapela.

Na celé video se můžete podívat na peta2.com.