Selfish se v Praze rozloučí s fanoušky

22. prosince 2006 v 11:53 | verča |  Music

V pátek 22. prosince se v pražském klubu Vagon představí zajímavá jména naší scény. A pokud se přijdete podívat, budete také svědky na další dobu posledního koncertu tuzemské pop punkové jedničky - kapely Selfish.

Selfish vznikli již před deseti lety a posledních sedm let nepřetržitě koncertovali po celé České republice i Slovensku a na podiu stáli se špičkami naší rockové scény (např. Clou, Vypsaná Fixa, Horkýže Slíže, Prohrála v Kartách,..atd). Nyní ovšem nastal čas a jak kapela na webu píše "Co vám budu povidat, sme unavený...Potřebujem drobet voddáchnout takže sme se dohodli, že si dáme na pár měsíců pauzu vot koncertování" a tudíž bude koncert ve Vagonu na dlouhou dobu poslední, kde můžete tuhle tuchlovickou partu vidět. Selfish mají na svém kontě čtyři demo nahrávky a jedno oficiální album "14kg Nadhozem," které vydali v roce 2003 u Cecek records. Při koncertním návratu plánovaném na rok 2007 vyjde i dlouho slibovaná deska, která byla natočena ve studiu Bellatrix za producentského dohledu Roberta Vlčka.

Dalšími, kdo vám ukáže jak za to vzít, budou Chomutovští 5th April, kteří se díky své píli a vytrvalému koncertování stávají vůdčí kapelou české emo scény. Z Kutné Hory přijedou do Vagonu představit svoji reality show kluci z kapely Rybičky 48 a začátek obstará ambiciózni pražská emo punková kapela Orangecap.

22. 12. Praha, klub Vagon (Národní Třída 25) - Selfish, 5th April, Rybičky 48, Orangecap. Start 19:00, vstup 100 Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama