Prosinec 2006

Happy New Year !!!!

31. prosince 2006 v 12:00 | verča |  Diary
Takže bych vám chtěla všem mocinky popřát štastnej novej rok plnej skvelejch vecicek a dneska se moc nevožerte :D

Obrázek “http://marvin.kset.org/~chatko/happy-new-year.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Papa Roach v "The Tonight Show with Jay Leno"

30. prosince 2006 v 17:39 | verča |  Music
Papa Roach budou 5. ledna hudebním hostem pořadu "The Tonight Show with Jay Leno", kde zahrají živě píseň "Forever", což je nejnovější singl z čtvrté a zatím i poslední řadové desky "The Paramour Sessions". Fanoušci této kapely se mohou těšit i na video, které se určitě v brzké době po odvysílání pořadu dostane na internet. Alba "The Paramour Sessions" se prodalo v USA za první týden 37,000 kusů. Do dnešního dne toto číslo narostlo už na 135,000 kusů. I tak se však jedná o propad, protože desky "Getting Away with Murder" z roku 2004 se za první týden prodalo o 15,000 kusů více!

Neslyšíš?? MILUJU TĚ!!!!

29. prosince 2006 v 13:52 | verča |  Povídky
"Tenkrát si uhodil toho kluka když mi hodil písek do očí vzpomínáš?" "Jo jasně." Odpoví kluk s kšiltovkou naraženou hluboko do čela. Byla jsi roztomilá a těma copánkama a lacláčema s pejskem… pomyslí si, ale nahlas neřekne nic. Tenkrát jsi pro mne začal být princem… spolkne slova drobná brunetka v bílém. "Pamatuješ si jak si mi dala pusu při flašce? To muselo bejt trapný." Pronese s nadějí na zápornou odpověď ten klučina. "Jo to byl trapas" odpoví děvče a skloní hlavu. Vůbec ne byla to má první a nejkrásnější pusa. To mu však nemůžu říct. "Dneska mám rande." Pochlubí se chlapec. "To se máš." Raději bych byl navždy s tebou. Víš miluji tě. Myslí si a nemá odvahu to říct nahlas. " Myslíš, že mě Martin pozve na ples?" zeptá se dívka s nadějí v hlase. "Zapomeň, na toho nemáš." … ale máš Ty máš na všechny, jsi nádherná. "Debile! Mě je jedno s kým půjdu hlavně, že nepůjdu sama." Není mi to jedno, chci jít s tebou. No tak pozvi mě…. Prosím. Její pohled se setkal s jeho
, ale strach je donutil uhnout. "Asi pozvu Lenku co myslíš?" "Jo to je dobrej nápad. Už musím jít." Seskočí z lavičky a odchází. Počkej chce se mu křičet, ale strach mu to nedovolí. "Měj se." "Ty taky" Přece mě nenecháš takhle odejít? Doufá, ale její prosby nejsou vyslyšeny. Po jeho boku kráčí dívka v rudých šatech a ona jako něžná víla v bílém prochází sama sálem. "Chci se rozloučit." Smutně řekne a obejme ho. "Proč?" Srdce mu puká smutkem. "Jsem těhotná." Přizná se zkroušeně. Nevěřícně na ni hledí. Na svou nevinou vílu. Na svou jedinou lásku. "Co?" nemůže uvěřit. "Jo jsem těhotná. Měj krásnej život." Políbí ho na tvář a odejde. On na ni hledí a nedokáže pochopit jak je možné, že jediný anděl na světě, ho může opustit. "Chce křičet, chce řvát, ale nemůže. Řekne jen sbohem…….

Dnes ji vidí. Jeho krásná princezna v bílém. Má na sobě bílou jako vždy. A před sebou tlačí kočárek. "Ahoj." "Ahoj" nesmělé plné touhy a naděje. "Jak to zvládáš?" "Jo docela jo" "je mi to líto, kdyby si cokoli potřebovala řekni." Doufá, že k němu něco cítí. "Dík jsi hodný, ale my to zvládnem." Její úsměv je zoufalý a prosí o pomoc však on nic nerozezná. Jejich oči si řeknou vzájemné miluji tě a jejich cesty se rozdělý.

Kolikrát za život nás potká láska? Jednou, dvakrát….? To nikdo neví. Jisté je, že pokud neřeknete MILUJI TĚ všechno skončí. Já našla tu lásku podruhé. Jen jsem nedokázala říct zůstaň………..MILUJI TĚ.

upe čuper den :)

29. prosince 2006 v 11:09 | verča |  Diary
Tak už sem tu dlouho nic nepísala tak bych to asik měla napravit on to tu stejnak nikdo nečte ale aspon to někam můžu napísat :D
Takže včera dopoledne byl celkem nudnej den ale odpoledne přišla Markéta předaly sme si dárečky,pokecaly a pak mě přemluvila abych s ní šla za klukama do jejich new zkušebny no tak sem šla :) Tak sme tam za nima přišli a oni tak prostě upe strašně pracovali sem jenom čuměla jak taky kluci umí pracovat:D tak sme je tam psychicky podporovaly no a pak sme měli jít koupit jeden dáreček ale nějak to nevyšlo a skončili sme na plzeňský věži fujky taká zima tam byla :D ale s klukama je strašná sranda fakt sem mocinky ráda že je vůbec znam :-* :)

Matchbook romance

24. prosince 2006 v 14:22 | verča |  Matchbook romance
Členové:
Andrew Jordan - spěv, kytara
Judas DePaolo - kytara
Ryan Kienle - basa
Aaron Stern - bicí

Diskografie:
Stories & Alibis (2003)

Historie:
Matchbook Romance se dali dohromady v roce 1997 v Poughkeepsie, NY. Kapela má na svojem kontě kromě debutu Stories & Alibis taky účast na několika výběrovkách či "splitko" s výbornými Motion City Soundtrack. V současnosti kapela pracuje na druhém albu, které by mělo podobně jako první vyjít pod křídli Epitaph records.

Artwork a Track List nové desky Chimairy!

24. prosince 2006 v 10:00 | verča |  Music
01. Resurrection
02. Pleasure In Pain
03. Worthless
04. Six
05. No Reason To Live

06. Killing The Beast
07. The Flame
08. End It All
09. Black Heart
10. Needle
11. Empire

Na větší obrázek obalu nové desky se můžete podívat zde!news

23. prosince 2006 v 14:57 | verča |  Music
Fall Out Boyv současné době nahrávají písničku pro soundtrack ke třetímu pokračování animovaného filmu Shrek, který bude mít premiéru 29. června 2007 v USA.

Nové album Aiden se bude jmenovat "Conviction". Jeho vydání je stanoveno na červen roku 2007.

Nejnovější deska Underoath "Define the Great Line" získala v USA ocenění zlaté desky za půl milionu prodaných kusů.

Sum 41 náhrávají desku ve třech

23. prosince 2006 v 14:52 | verča |  Music
sum41_studio.jpgKanaďané Sum 41v těchto týdnech připravují desku, která bude prvním počinem po odchodu kytaristy Davea Bakshe. "Dnes jsme poslední den ve studiu před vánoční přestávkou," píše kapela na svém webu. "Už máme hotový bicí, kytary i baskytary. Teď si dáme až do novýho roku pauzu a potom začneme se zpěvy na všech 20 písničkách, který máme hotový."

"Je to paráda, Stevo a Cone udělali neuvěřitelně skvělou práci," přidává k tomu frontman Deryck Whibley. "Máme tři čtvrtiny desky hotových, ale ještě nás čeká hodně práce."

Kapela rovněž zveřejnila svůj cover písničky Attitude od Mistifs na svém myspace.

Vánoce :)

23. prosince 2006 v 14:48 | verča |  Music
Takže jak jste si určitě všicí všimli zítra jsou Vánoce takže bych vám chtěla popřát Veselý Vánoce a upe hafo dárečků pod stromečkem a at dostanete všecičko co ste si přáli a posílam vám pár obrázků kerým prostě nešlo odolat :D


Obrázek “http://boakes.org/pics/2004/xmas/merry_xmas_friends.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://yugatech.com/joeyboy/wp-content/photos/xmas.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.angiemckaig.com/images/photos/merry/xmas2002.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.fu-design.com/blog/pic/051220xmasbug.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.carolynsandstrom.com/baby%20in%20santa%20hat%20merry%20xmas.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://darkalenia.free.fr/DA/merry_Xmas.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://jenlars.mu.nu/tigger_xmas.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://kidshowmagic.co.uk/images/M_XOSC_merryxmassilk.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.cel-ebration.com/PINK-P-MERRY-XMAS-340.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.skipressworld.com/images/daily_news/2005/11/00SKIPRESSE_XMAS.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nějaký oblečení :)

22. prosince 2006 v 12:25 | verča |  Pictures
Trička :Selfish se v Praze rozloučí s fanoušky

22. prosince 2006 v 11:53 | verča |  Music

V pátek 22. prosince se v pražském klubu Vagon představí zajímavá jména naší scény. A pokud se přijdete podívat, budete také svědky na další dobu posledního koncertu tuzemské pop punkové jedničky - kapely Selfish.

Selfish vznikli již před deseti lety a posledních sedm let nepřetržitě koncertovali po celé České republice i Slovensku a na podiu stáli se špičkami naší rockové scény (např. Clou, Vypsaná Fixa, Horkýže Slíže, Prohrála v Kartách,..atd). Nyní ovšem nastal čas a jak kapela na webu píše "Co vám budu povidat, sme unavený...Potřebujem drobet voddáchnout takže sme se dohodli, že si dáme na pár měsíců pauzu vot koncertování" a tudíž bude koncert ve Vagonu na dlouhou dobu poslední, kde můžete tuhle tuchlovickou partu vidět. Selfish mají na svém kontě čtyři demo nahrávky a jedno oficiální album "14kg Nadhozem," které vydali v roce 2003 u Cecek records. Při koncertním návratu plánovaném na rok 2007 vyjde i dlouho slibovaná deska, která byla natočena ve studiu Bellatrix za producentského dohledu Roberta Vlčka.

Dalšími, kdo vám ukáže jak za to vzít, budou Chomutovští 5th April, kteří se díky své píli a vytrvalému koncertování stávají vůdčí kapelou české emo scény. Z Kutné Hory přijedou do Vagonu představit svoji reality show kluci z kapely Rybičky 48 a začátek obstará ambiciózni pražská emo punková kapela Orangecap.

22. 12. Praha, klub Vagon (Národní Třída 25) - Selfish, 5th April, Rybičky 48, Orangecap. Start 19:00, vstup 100 Kč.

Chimaira: První ochutnávku nové tvorby dostaneme koncem roku!

20. prosince 2006 v 7:24 | verča |  Music
Zpěvák kapely Chimaira - Mark Hunter - prozradil v rozhovoru pro MusicPlusTV začátkem tohoto měsíce, že titulní píseň z nové desky, nazvané "Resurrection", by měla zveřejněna 31. prosince! Očekává se, že se objeví na Chimaira.com nebo na MySpace.com/chimaira. Skupina také potvrdila, že se chystá v únoru vyjet na turné, kde by jí měly asistovat dvě zatím neznámé kapely, "kterým se v současnosti hodně daří".
Jak už bylo zveřejněno dříve, Ferret Music oznámii, že deska vyjde v Severní Americe 6. března příštího roku. V Evropě album "Resurrection" vyjde u Nuclear Blast Records. Kapela už má i videoklip, který byl natočen k titulní skladbě z tohoto alba. Videoklip byl natáčen ve dnech 6. a 7. prosince 2007. Producenty nové desky jsou Jason Suecof a Andy Sneap (Machine Head, Arch Enemy).

Mini news

20. prosince 2006 v 7:22 | verča |  Music
Dnes vychází v USA nové DVD AFI "Heard a Voice" obsahující záznam koncertu v Long Beach. Na trailer dévédéčka se můžete mrknout zde.

Nejnovější deska Underoath "Define the Great Line" získala v USA ocenění zlaté desky za půl milionu prodaných kusů.

Hawthorne Heights uvedli, že mají již napsáno 11 písniček pro nové album.

táákže

20. prosince 2006 v 7:18 | verča |  Diary
Tak sem včera koukala na nějaký videjka na youtube a konečně sem se dokopala k tomu že sem se jukla na kapely kerý už si ci dlouho stahnout a to Birthday Massacre a Deathstars takže o tědle fvou tady taky v nejbližší době něco přibude :) zatim pááško Vaše Werča

jupíííííííííí

19. prosince 2006 v 18:15 | verča |  Nightmare before christmas
Tak pro ty co to ještě nevěděj tak Nightmare before christmas budou dávat na štědrej den kolem jedný hodiny v noci :)

Evanescence new videoklip

17. prosince 2006 v 17:40 | verča |  Evanescence
  • Na videoklip ke skladbě Lithium se podívejte ZDE
"Nahrávat druhou desku byl opravdu silný zážitek," vysvětluje zpěvačka Amy Lee. "Terry měl loni v říjnu mozkovou mrtvici a ještě stále se zotavuje. Já jsem prošla ošklivým rozchodem. Ale všechno, co nás potkalo, toto album obohatilo."
Podle zpěvačky byla práce na v pořadí druhé desce The Open Doors tak intenzivní, že se po jejím skončení cítila, jako kdyby prošla očistcem.
Tuto náladu přenesla skupina i do videoklipu, který vznikal pod dohledem režiséra Paula Fedora. Dva klony zpěvačky Amy, jeden symbolizující naději, druhý zkázku, se procházejí zasněženým lesem a objeví malé jezírko.
Evanescence
"Pod jeho hladinou je všechno černé. Ve skladbě zpíváme současně o štěstí i utrpení a snažíme se přijít na to, jak každý z nás funguje," říká Amy Lee.
Lithium není jen název nové skladby a také slavného hitu známého z úst Kurta Cobeina. Podle Evanescence má být i "metaforou pro štěstí v negativním slova smyslu".
Na první desce Fallen kapela hledala ještě sama sebe. Její hudba byla velmi depresivní. Když Evanescence dostali před rokem zakázku, aby nahráli hudbu k Rukopisům Narnie, neuspěli právě z tohoto důvodu.
"S prací na The Open Door jsme si dali opravdu načas a měli jsme tak prostor pro vyjádření širší škály emocí, nejen bolesti a smutku, ale také zloby a dokonce i štěstí," uzavírá zpěvačka.

Do Prahy míří Rise Against

15. prosince 2006 v 17:41 | verča |  Music
riseagainst_pr1.jpgPražský promotérský kolektiv Conspiracy dnes zveřejnil data prvních tří potvrzených koncertů v roce 2007. První březnovou sobotu vystoupí na strahovské "Sedmičce" němečtí političtí skate-punkeři Z.S.K., u nás už dobře známí předskakováním Donots nebo účinkováním na Mystic Sk8 Cupu. Koncem téhož měsíce pak proběhne v zrekonstruovaném Rock Café večírek při příležitosti oslavy 2. narozenin iPUNK.cz, na němž vystoupí hned čtyři kapely ze špičky současné česko-slovenské scény.

O měsíc pozdějí pak zavítá do Prahy trio severoamerických souborů v čele s Rise Against, v současné době zřejmě celosvětově nejpopulárnější hardcore-punkovou partou. Přestože kapela uvádí na svých stránkách jako místo konání Abaton, koncert proběhne pravděpodobně na jiném místě. Pořadatelé by měli tuto informaci upřesnit do konce prosince. Předprodej vstupenek na všechny tři koncerty začíná od 2. ledna.

Sobota 3. března - Praha - 007. Z.S.K. & guests

Pátek 23. března - Praha - Rock Café. Plusminus, The Airbags, N.S.O.S., Orangecap

Pondělí 23. dubna - Praha - TBA. Rise Against (myspace.com), The Bronx (myspace.com), Cancer Bats (myspace.com)

100 nejlepších songů podle časopisu Rolling Stone

15. prosince 2006 v 17:40 | verča |  Music

falloutboy_pr5.jpgČasopis Rolling Stone zveřejnil svůj žebříček 100 nejlepších písniček letošního roku. Za zmínku stojí např. 15. pozice Miss Murder od AFI nebo Welcome to the Black Parade od My Chemical Romance, kteří jsou na 17. příčce. Do první padesátky se dostali se singlem Dance, Dance ještě Fall Out Boy (39. místo), naopak těsně za ní, na 52. místě, jsou Taking Back Sunday s Makedamnsure.

Na 84. příčce máme song s neuvěřitelným názvem The Only Difference Between Martyrdom and Suicide is Press Coverage od Panic! At the Disco a jen dvě pozice za nimi jsou Green Day a U2 a jejich společný singl The Saints are Coming. Do žebříčku ještě na 92. místo proklouzla I'm Shipping Up to Boston od Dropkick Murphys.

Na kompletní žebříček se můžete podívat na rollingstone.com.

Dárečky pro maminky

15. prosince 2006 v 17:36 | verča
Tákže nějaký dárečky for mothers neni snad tak těžký vymyslet :)

Tak např nějaká kosmetika,něco do kuchyně ( já sem dneska byla mámě koupit nějaký vykrajovátka s tescomy co se jí včera líbily v jednom časáku) no a nebo prostě nějakou kravinku a vlastně nějakou tu kravinku můžete koupit vlastně všem když už fakt newíte co komu dát páš ta malá kravinka potěší a navíc neni tak finančně náročná :)

Lostprophets: "Už nás nebaví hrát tvrdě"

11. prosince 2006 v 18:10 | verča |  Music

lp_all_pr1.jpgBritští rockeři Lostprophetsnačali jejich posledním albem "Liberation Transmission" novou éru. Už to nejsou jen chlapíci, co řežou do nástrojů jako smyslu zbavení, jejich poslední deska z velké části obsahuje popové prvky. Oni sami tvrdí, že se jedná o hudební pokrok. Pro kapelu, která dělá covery od Duran Duran až po Justina Timberlaka to ovšem není až tak neznámá oblast a "Liberation Transmission" se fanouškům evidentně líbí, vždyť se v červnu umístila na prvním místě nejprodávanějších desek v Británii.

Kytaristi Lostprophets Mike Lewis a Lee Gaze poskytli serveru Ultimate-Guitar.com rozhovor, ve kterém povídali o tom, že na nové desce zkoušeli nové metody psaní a taky to, že je začalo nudit hrát tvrdší hudbu.

Zvuk "Liberation Transmission" je o poznání jiný, než na jaký jsme byli zvyklí. Co vás ovlivnilo změnit styl?
Mike: Když jsme psali desku poslouchali jsme podobné staré věci jako Joy Division, The Police, The Jam nebo The Clash. Já jsem změnil způsob hraní na kytaru. Vždycky jsem hrál spíš na punkovém naladění. Ale myslím, že kapelu prostě přestalo bavit hrát tvrdší hudbu. Udělali jsme takové 2 alba a byl to prostě přirozený pokrok. Byla to cesta, kterou jsme chtěli jít. Taky náš bubeník (Mike Chiplin) odešel a to bylo taky to, proč jsme změnili styl. Byl to prostě přirozený vývoj.

Lee: Myslím, že jsme určitě postoupili dále. Zvykli jsme si na to hrát tvrdě. Ale myslím, že ta tvrdost má teď trochu jiný význam. Na jednu stranu je to tvrdší hudba, na stranu druhou je to ale něco úplně jiného. Myslím, že každá kapela, která se nesnaží vyvíjet se rychle zestárne.

Jaké byly na nové album reakce od fanoušků?
Mike: Různé. Někteří lidi vývoj přivítali. Hodně našich fanoušků je s náma od začátku. A někteří z nich poslouchají věci jako Block Party nebo Arctic Monkeys takže to kam teď směřujeme se jim líbí. Pak jsou tady ale taky lidi, kterým za naši nejlepší desku považujou tu první, což je nepochopitelné. To jsou lidi, kteří nemají rádi změnu. My se ale budeme pořád vyvíjet a měnit. Udělali jsme 3 alba a každé zní vždycky jinak než to předchozí. Nepochybuju o tom, že naše další deska bude pravděpodobně taky znít jinak. Je to prostě součást toho v jaké jsme kapele.

Lee: Většina reakcí byla dobrých. Skuteční fanoušci se vyvíjejí společně s kapelou. A pak jsou tu ti, kteří se zasekli jen na nějakém singlu nebo tak.

Vaše změna se, zdá se, vyplatila. Vaše deska se v červnu umístila na prvním místě v Británii.
Mike: Je to skvělý, nejsme sice kapela, která se zajímá o tyhle žebříčky, ale je to neuvěřitelný. Je to něco jako když jsme nemohli uvěřit, že jsme prodali přes 10.000 kopií našeho prvního alba.

lp_lewis_pr2.jpgPrý jsi Miku původně hrál na baskytaru, je to pravda?
Mike: Jo. Ian (Watkins, zpěv) a Lee založili kapelu z jejich bývalé kapely. Měli baskytaristu, kterého vyhodili. Já jsem jim řekl, že jsem sice kytarista, ale umím hrát na basu a mohl bych jim pomoct. V té době jsem byl ještě v jiné kapele. Napsali jsme pár songů a já jsem se rozhodl zůstat. Pak jsme potkali Stuarta (Richardson, baskytara), který hrál na basu, vzali jsme ho k nám a já jsem se vrátil zpátky ke kytaře.

Hraješ teda raději na kytaru nebo baskytaru?
Mike: Vždycky jsem chtěl hrát na kytaru. Měl jsem dobu, kdy jsem se zbláznil do basovky, ale na kytaru hraju od 13 nebo 14 let. Je to to, co jsem vždycky chtěl. Když mi bylo 14, miloval sem Metallicu, Anthrax a Megadeth a vždycky jsem chtěl hrát na kytaru.

Kolik bylo tobě Lee když si začal hrát?
Lee: Myslím, že 15 nebo 16. Začal jsem pozdě.

Měl jsi hodně přátel, kteří už hráli?
Lee: Jo, ve škole bylo pár lidí, kteří hráli fakt skvěle. Vždycky jsem chtěl být bubeník. Ale naneštěstí jsem nemohl dostat bicí do ložnice mých rodičů. Oni moji snahu ukončili tím, že mi koupili kytaru. To byla pro mě druhá nejlepší možnost. A nikdy bych to nechtěl vrátit.

Po nějaké době se začal objevovat odpor k tomu, jak dlouho vám trvalo udělat další album. Snažili jste se ten proces nějak urychlit?
Mike: Uvědomovali jsme si, že to trvá dlouho. Snažili jsme se, ale když odešel bubeník, tak jsme se vrátili zase na začátek. Pak jsme zjistili, že chceme pracovat s Bobem (Rock, producent) a tak jsme museli počkat než dokončí jeho projekt na kterém pracoval. Ale příští desku chceme nahrát rychle, třeba během měsíce. Chceme vám to vynahradit.

Co přinesla spolupráce s Bob Rockem?
Lee: Postaral se o skvělý zvuk a naučil nás spolupracovat dohromady jako kapela jako nikdo jiný. Měl plno skvělých nápadů jak desku vylepšit. Když máte takového producenta, je to jako byste měli dalšího člena navíc. Na druhou stranu se na naše songy dívá jinak, protože není v kapele. Pracuje se s ním opravdu skvěle.

Když jste změnili zvuk, změnili jste i nástroje?
Mike: Kytary jsou stejné jako na předešlé desce, ale zní jinak protože jsme měli jiného producenta. Já používám hlavně Bogner Uberscall, ale samozřejmě i jiné věci. Bob Rock má neuvěřitelnou sbírku kytar a zesilovačů, jako třeba staré Marshally, které zní skvěle.

Lee: Zamiloval jsem si Soldanos. Mám jednu extra SLO 100, vyrobenou přímo mě. Pak používám Fender Twin, Jazzmaster a Tele. Mám plno pedálových efektů, ale už je nepoužívám tak jako dřív.

Song A Town Called Hypocrisy má skvělé intro. Jak jste ho dali dohromady?
Mike: Tohle je jedna z mých oblibených písní na albu. Ten song se během psaní totálně změnil. Původně to bylo něco jako balada od Red Hot Chili Peppers. Trochu jsme ji změnili. Ale když jsme mixovali album, řekli jsme si, že to chce ještě něco.Takže když jsme song mixovali, sedli jsme si, hráli na kytary a ten skvělý riff přišel sám od sebe. Líbí se mi protože je napsaný na poslední chvíli, úplně na konec. Je to zajímavý jak se věci někdy vyvíjejí.

lp_gaze_pr3.jpgPředěláváte takhle často písničky?
Mike: To záleží na songu. Někdy si řekneme, že ten song je dobrý, že to stačí. Jindy předěláme celý zpěv nebo změníme kytary. Někdy k lepšímu, jindy ne. Ale vždycky se snažíme při mixování většinu songů ještě změnit.

Lee: .Jo, záleží to na songu. Některé jsou skvělý hned na začátku. Všichni jsme spokojení s kytarama i zpěvem. Takové songy neměníme, jen by se zkazily. Ale některé věci hrajeme třeba pořád dokola pokaždé s jiným zpěvem nebo kytarou. Když máte dva kytaristy je to jednoduchý, protože máme každý jiné nápady.

Proč jste se rozhodli nedat na album tolik samplů a vyhrávek jako minule?
Mike: Cítili jsme, že toho bylo už dost na minulých deskách. Neudělali jsme to proto, že lidi očekávali to, že to uděláme.

Je pravda, že váš nový bubeník Ilan Rubin má něco kolem 17 let?
Mike: Teď je mu 18. Je s náma jen na tour. Oficiálně v kapele není. On je opravdu neuvěřitelný bubeník, prostě fenomenální. Hraje se nám s ním skvěle, ale ještě s náma nepsal songy. Takže uvidíme jak mu půjde psaní a až potom zjistíme, jak se k nám hodí. Až začneme psát songy pro další album, určitě to bude on kdo bude v kapele a pak se uvidí.

V minulosti jste udělali dost různorodé covery. Jak se rozhodujete, kterou písničku předěláte?
Lee: Neděláme covery do té doby, dokud opravdu nemusíme. A když už na to dojde, tak si sedneme a vybíráme společně. Obvykle je to něco od Duran Duran, The Cure nebo Justina Timberlaka. Snažíme se dělat takové, které by lidi od rockové kapely neočekávali.

Máte nějaký oblíbený cover?
Mike: Myslím, že moje jsou od The Strokes. To jsou skvělé songy na kterých nemusíme nic měnit. Prostě si řekneme, že ho zahrajeme a je to.

Lee: Já covery moc rád nedělám. Je to song od někoho jiného a my se ho jen snažíme naučit. Já preferuju učení našich songů.

Plánujete v budoucnosti nějaké DVD?
Mike: Přemýšleli jsme o tom. Nevím. Myslím, že ještě počkáme až budeme mít nějaký dobrý live materiál aby jsme ho pak mohli spojit s ostatním videem. Prostě z toho udělat jeden balík. Hodně kapel teď dělá DVD protože je to v módě, ale my s tím chceme počkat.