Reálný vampirismus

2. listopadu 2006 v 16:34 | verča |  Vampírismus
A zde je mé zamyšlení o Vampýrizmu, ne o tom z filmů, nebo pohádek, ale o tom skutečném, kterým trpí někteří lidé. Je jen na vás, jak tento článek pochopíte a zda-li mě nebudete považovat za šílence.
Tak tedy ten dnešní vampýrizmus... jak jistě víte, je to nezbytná touha po energii. Je jedno, jestli je to energie rovnou z krve, psychická energie,astrální nebo živlová. Dnešní představa vampýra se bohužel drží té postavy z folklóru, co hltá několikrát za noc litry krve. Ne však všichni ale vědí, že krve je potřeba získat velmi málo a i takové množství stačí. Záleží jen na tom, jak vaše tělo vydrží dlouho. Krev je tekutina, která dává život, je v ní obrovská spousta životní energie, kterou Vampýři potřebují. Ne kvuli tomu, že by byli tak krvelační, ale pouze pro to, protože doplńovat energii jen z vlastního zdroje jim nestačí, jejich tělesná energie není tak velká, aby jim stačila k tomu, aby z ní 'uživili' všechny své smysly a schopnosti, proto ji musí brát jinak.
TROŠKA HISTORIE:
Prvním skutečným vampýrem byl Kain, nezaměňujte jej s Kainem z Bible, tohle byla naprosto jiná osoba. Nikdo neví, jak vznikl, ale byl to on, kdo dal vzniknout legendám o Upírech, teď již tedy víte, co to asi bylo za hrůzu...Ale dnešní vampýři jsou slabší než on, ale silnější než lidé, způsobila to lidská krev, která se zkřížila s vampýří a každou další generací slábla. Kdyby to zůstalo pouze v rodu, umíte si představit, jaké by to bylo na zemi dnes? Zní to jak z filmu, když si to teď spjetně čtu...ale dnešní doba je tak přetechnizovaná a vědecky doložená, že tomuto věří málokdo i když je to čistá pravda. Další teorie je ta, ze vampýrizmus vznikl z astrální formy, ktrá se nějakým způsobem usadila v lidech. Osobně se přikláním k té první možnosti, protože tato verze není doložená jako ta první a také mnohem méně vysvětlitelná.
DNEŠNÍ REALITA:
Vampýři se rozdělují na dvě základní skupiny a sice: Sang. a Psychičtí. Sanguiničtí se živí pouze krví, jako potravinový doplněk k získání energie pro své schopnosti, protože jejich vlastní jim k tomu nestačí. Nu a Psychičtí se živí energii životní produkovanou každým tělem, kterou nasávají, není tedy potřeba krve. Ze Sang. vampýra se stane často vampýr psychický, ponevač uvažte sami, je obtížné najít kdekoliv dárce, co by vám pravidelně daroval trošku své krve. Obecně platí, že čerstvě procitnutí vampýři vydrží bez energie asi týden a s postupem času se interval potřeby prodlužuje, jak sílíte. Vampýrizmus může mít ale také formu astrální, nebo živlovou, jak už názvy napovídají, způsob obživy se provádí buď tak, ze energii čerpáte z astrální roviny, nebo přes sny. A živlové krmené probíhá tak, že nasáváte energii z některého z živlu (nedoporučovala bych vodu, vodníplochy do sebe nasávají obrovské množství zbytkových a negativních energií).
Schopnosti...ty se lyší od vampýra k vampýrovi, ale co je snad spojuje všechny je to, že vidí dobře ve tmě a orientují se bez problémů i v tmě naprosté, naopak tohle má za důsledek to, že jsou citliví na denní světlo a slunce, také silná světla jiného původu. Slunce jim doslova bere energii a jejich citlivé oči je pálí a slzejí a jejich kůže často zrudne, okamžitě se spálí, nebo na ni naskáčou podivné rudé skvrny. Také dlouhý pobyt na slunci, byť v slunecních brýlích a co nejvíc zahaleni způsobuje, že je neskutečně bolí hlava a dostavuje se pocit naprostého vyčerpání a toho, že jim snad hlava brzo praskne... Dokáží také měnit barvu očí, hlavně ve vzteku, po nabytí energie a na slunci, jejich barva očí není určitá. Také jsou nesmírně citliví na jakýkoliv kouř, nebo vítr zvlášť když se jim dostane do očí. Měsíc jim dává energii a táhne je ven, jsou to noční tvorové, protože jak jinak, světlo nesnáší. Mají bledou pokožku, protože slunce jim způsobuje to, že jim hnisají, slzejí a pálí nesnesitelně oči a okamžitě rudnou a to nesnášejí, proto se schovávají a tak nejsou opálení. Většina vidí také aury a má vyvinutou velmi silnou intuici, dokážou vycítit zlo a jakékoli negace. Také ovládají práci s energií. Díky způsobu obživy se jim také dříve hojí rány a jsou odolnější nemocem. Nemyslete si však, že mimo braní energie se ničím neživí, jedí jako normální lidé, pouze jednou za čas sepotřebují nakrmit.
Nu a teď se nabízí otázka, co se stane, když nekdo takový nedostane enrgii jakýmkoliv způsobem? Stane se to, že cítí něco jako hlad, ale nic jej nezasytí, až energie z krve, nebo psychické energie, celé tělo se oslabuje, protože vydává příliš mnoho energie na dané schopnosti, nebo vnímání smysly, což nejde zastavit a energie pouze jeho mu nestačí a vede tedy k naprostému vyčerpání a bolesti hlavy, dokud se zase nenakrmí. Tomuhle stavu doporučuji předcházet, může mít vážné následky.
Procitnutí...je odstartováno většinou nějakým traumatem, nebo zlomem v životě. Probíhá v období puberty a u každého se liší. Ale obecně platí to, že začnete videt dobře ve tmě a nepotřebujete světlo tam, kde ostatní ano. Také slunce vám začne vadit a doslova vás bolet. Začnete slyšet lépe a začne vás fascinovat pohled na krev a snad i to, že na ni máte chuť. Také mívají často procitající vampýři zálibu v hřbitovech, snad kvůli energiím a klidu, co tam mají, také začnete vidět duchy a některá místa se vám stanou nepříjemnými,nebo´t tam cítíte něco, co se vám nelíbí. Každopádně poznáte, že jste skutečný vampýr tak, že se napijete krve. Nezískávejte ji však násilím, ale třeba od blýzkého přítele, kterému věříte a on vám ji poskytne, ubezpečte se, že má krev zdravou (AIDS) a poté novou žiletkou proveďte řez třeba na paži, stačí 1cm dlouhý a hluboký pouze tak, aby jste prořízli kůži. Sajte rovnou z rány, energie je větší. Pokud ucítíte něco nepopsatelného a budete chtít víc a jako by vás plnila energie, není o čem diskutovat, jste jeden z nich. První krmení je asi jako první panák, ale ta energie co máte se pak nedá popsat, nemluvě o tom, že smysly se vám zbystří a vše budete vidět jinak a líp i vnímat. Nejlepší je provádět tohle, když jste naprosto vyčerpaný, poté máte energie mnoho na překonání čehokoli a smysly jako novorozenec. Ale pozor i slunce se stává silnějším pro vás.
Mnoho doktorů popsalo vampýrizmus jako nemoc, jako určitou světloplachost a alergii na slunce spojenou s častým vyčerpáním (např. Porfýlie ). Já jsem ale nepsala o žádné nemoci, ani psychické poruše, pověstech, píšu jen pravdu o tom, co je zde na tomto světě a stačí se jen dívat a vnímat, zapomenout na vědu, zákony života a vrátit se tam, kdy lidé žili v souladu s přírodou a měli rozšířené vnímání a věřili v skutečný vampýrizmus. Oni věděli, že se prolínají dva světy, ten magický a hmotný. A vampýři ovládají oba.
Každopádně, věřte, že vampýrizmus, ten skutečný je možná blýž, než si myslíte a je jen na vás jak tenhle článek pochopíte, jestli tedy vůbec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Archerius Archerius | E-mail | 16. ledna 2007 v 23:40 | Reagovat

Zdravím tě, autorko. Tvůj článek se mi vcelku líbí, až na ty šílené gramatické chyby, ale HLAVNĚ: Od odstavce ,,Dnešní realita´´ mi většina tvých ´´zkušeností´´ přijde jako naprostá hloupost. Chtěl bych se zeptat, kde jsi k těmto poznatkům přišla?

Dále: V upíry věřím, myslím si, že tu opravdu jsou a že se museli, nejspíše, přizpůsobit, ale s těmi pohlavními nemocemi??? To se mi zdá jako rána pod pás ... Věřím, že si o tom dobře pokecáme, ale nemá to cenu přes forum. E-mail bude lepší. Díky za odpověď, do schránky ;-)

2 ........ ........ | 7. února 2007 v 0:52 | Reagovat

chválím,chválím

3 Arcan Arcan | 7. března 2007 v 20:16 | Reagovat

moc se mi líbí tvůj blog  konečně jsou ty slova co jsem potřeboval  za to děkuji i zavisvětlení moc díki s pozdravem Arcan...

4 daissko daissko | 6. května 2007 v 13:38 | Reagovat

mozna to je nesmysl pro nektere ale upiri sou odolni proti nekterxym nemocem treba jako chripka nachlazeni a  alergie ale proti vaznemsim nemocem nejsou imuni jedna ma kamoska je upirka sttala se ji asi pred 3 mesici a kdyz sem videl fotky z toho primani bylo mi na zvraceni te krve a tech upiru kolem ni:-! proste vim ze upiri existuji a sou mezi nami ale chovaji se uplne jako ostatni proste nejdou rozeznat jen od pohledu!! mozna to nekomu pripad jako nesmysl ale tohle je pravda vim co pisu a nekecam protoze to nemam zapotrebi!!

5 danissko danissko | 6. května 2007 v 13:42 | Reagovat

[4] daissko, 6.5.2007 13:38....mensi preklep.....mno jeste abych dodal neni to pro ne prokleti ale zbavili se tak vseho trapeni co meli a navic si tuhle cestu zvolili dobrovolne protoze upir nesmi nikoho kousnou aniz by se ten dotycny nenecghhal kousnout dobrovolne!! a navic upiri smi kousat do krku jen pri primani a primani muze provadet upiri ktery je upirem vice nez 3 roky!! jinak se kouse do prdlokti!! klidne tomu nemusite verit ale tohle je pravda a vzdy bud poznate az to zazijete!!

6 Nikees Nikees | E-mail | Web | 29. července 2007 v 16:22 | Reagovat

Taky pochybuji o tom, ze by upir dostal AIDS

7 Nikees Nikees | E-mail | Web | 29. července 2007 v 16:26 | Reagovat

Bylo by to naprd byt upirem, ktery zestarne a jeste dostane jakoukoliv nemoc.Neumim si predstavit smrkajiciho upira s chripkou. Ale nabidku vecneho mladi a nesmrtelnosti...to stoji za uvazenou...

8 detrite detrite | 10. srpna 2007 v 14:42 | Reagovat

daissko je obecne znamo ze upiri svou existenci byli nuceni

tajit dokonce to mel byt jakysi jejich kodex.Na drukou stranu

v dnesni dobe technologii by asi nikdo neuveril ale i tak

dejme tomu ze pises pravdu ,kterou jak jiste doufam muzes dolozit tim fotem muj Email Vampsdarth@seznam.cz nenech me prosim dlouho cekat :);)

9 574:-) 574:-) | 21. června 2009 v 1:03 | Reagovat

a co ti praví upíři? ne ti co si to namluví nebo vytvoří zavislo co ti jejich touha trva od narození a sou skutečnými lovci?

10 Vyvrženec z nebes Vyvrženec z nebes | 19. srpna 2009 v 1:22 | Reagovat

Ty toho asi o vampirismu moc nevíš co?
Když bůh stvořil první pár Adama a Lilith (ano první ženou byla Lilith),ale tak odmítala takovému trdlu loužit a tak odešla z ráje a učila se užívat černé magie. Potom stvořil Evu krerá byla mírná a věřící.Když Kain zabil Ábela bůh ho potrestal jakožto prvního vraha tím že nebude schopen žít jako normální lidé na slunci a budu se moci živit jen krví tou kterou nechal vytéct z Ábela.Lilith se ho ujala a pomáhala mu sjeho mocí a magií.

11 Teolog Teolog | 12. září 2009 v 14:17 | Reagovat

[10]: Sis prave vymyslel, ze? Pekna hloupost!

12 jenesis jenesis | 5. dubna 2010 v 20:48 | Reagovat

nu..velmi zajímaVÉ...já v upíry a todleto...věřím..ale  příjde mi jako blbost vše se sluncem...jasný mlžou bejt háklivý na světlo todle tamto...ale aby mohli vycházet jen v noci..kdy svítí Měsíc..který mimochodem odráží SLuneční světlo..sám nesvítí...mi příjde jako blbost..¨:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama