Příští týden ukáží v Praze své emo italští 9mm

11. listopadu 2006 v 18:53 | verča |  Music

9mm_pr.jpgVe středu 15. listopadu vystoupí v pražském klubu 007 na Strahově pod taktovkou SLP agency špička italské emo-punk-rock scény - kapela 9mm. Jako velmi speciální hosté se představí pop punkoví Selfish a emaři 5th April.

9mm se dali dohromady začátkem roku 2000 a začali tvrdě pracovat na prvních skladbách. Ze začátku zmítali skupinou personální změny, ale byl to zpěvák Fra a basák Dado, kteří dokázali vždy sehnat nové spoluhráče a posunout se o kus dál. Na sklonku roku 2000 vzniká debutová nahrávka "Lo Guiro". Ta vzbuzuje kladný ohlas na domácí scéně a tak se začíná okolo 9mm roztáček kolotoč koncertů a přípravy další nahrávky "Pensieri Al Plombo," kterou kapela rozesílá do vydavatelství a různých serverů po celé Itálii.

Píše se rok 2005 a 9mm po sérii koncertů s bratrskými Vanilla Skychystají další, tentokráte již velkou desku. Za producenského dozoru Daniela Autore (zpěváka zmiňovaných stars Vanila Sky) vzniká přelomová deska "On The Edge," jež v sobě kloubí punkovou dynamiku a dravost s popovými melodiemi a celé to je okořeněné špetkou melodického hardcore a ema. Po vydání alba (Wynona rec. - Vanila Sky, Forty Winks,...) se o kapelu strhl velký zájem a jejich placka vychází v podstatě v celé západní Evropě a dokonce i v Japonsku.

15. 11. - Praha, klub 007. 9mm (IT), 5th April, Selfish
Start 19:00, konec 22:00. Vstup 149 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama